boxy dachowe

W jaki sposób wybrać perfekcyjny box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w gruncie rzeczy każda pora jest dobra na to aby zażyć odrobinę odpoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wyprawę z rodziną od czasu do czasu zdarza się, że ciężko jest ulokować wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, innymi słowy doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się zapytanie, czym trzeba się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by nasycać się spokojną i wygodną jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

kufry samochodowe Northline

Poprawny dobór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod szczególną uwagę parę istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie należy stwierdzić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu wobec tego w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współbrzmieć. Dobrym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim oraz chyba najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a ponadto warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli chodzi o wagę kufra, przed kupnem należałoby dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które wypada dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, lecz postawmy na solidną firmę.

Comments are closed.